Vítejte na stránkách
NYKOELEKTRO

Přístupové systémy (čipy)

Zabezpečte přístupu do domu,
čipovým systémem

rys,rak,bes


Bezpečný dům je projekt, kterému se také věnujeme, poněvač si stejně jako všichni v našem okolí uvědomujeme, že bezpečnost je v dnešní době na prvním místě a důležitá součást našeho života.

Trochu něco o tomto systému.

Přístupový systém nabízí nahrazení klasických klíčů elektronickými čipy a to bezkontaktními RFID nebo kontaktními dallas čipy. V prostoru vchodu do Vašeho domu je umístěna jednotka přístupového systému s čtečkou, ke které uživatelé přikládají čipy. Systém po přiložení čip identifikuje a umožní vstup do domu.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem jsme v oblasti přístupových systémů dostaly až do bodu, kdy probíhá vstup do domu pomocí RFID čipu, který je umístěn přímo v zvonkovém table od Tesla Stropkov. RFID čip může sloužit také i k ovládání výtahu či vstupu do sklepních kójí, které jsi též můžete zabezpečit čipovým systémem. Přístupový systém (čipy) lze napojit na elektrický zámek, samozamykací zámek a jiné el. zámky.

Montáže přístupových systémů (čipy) poskytujeme po celém Mostě, Litvínov a okolí (Bílina, Duchcov, Horní Jiřetín, Braňany, Jirkov, Meziboří, Lom, Louny, Osek, Obrnice, Postoloprty, Žatec, Teplice, Chomutov, Kadaň, ).
Montáže přístupových systémů (čipy) většího rozsahu, celém Severočeském kraji, Západočeském kraji, Středočeském kraji, Východočeském kraji, Hlavní město Praha .

Můžeme pro Vás namontovat i jiné značky přístupových systémů (Sebury, ZKAccess, VAR-TEC, Partizan ..), zámků (Erbi, Fab, Kaba, Abloy ..) dle vašich přání.(pokud to nebude system za 2 kč.)
příklad. přístupové biometrické systémy se snímačem otisku prstu.

Biometrické systémy přináší několik výhod, nepotřebujete klíč nebo čip, krádež není možná, biometrický klíč nelze ukrást, neztratíte ani nenecháte ve dveřích Váš klíč - prst, máte vždy s sebou, cena - nepotřebujete kupovat klíče či čipy, nelze zkopírovat ani klonovat, každý z prstů je jedinečný.


Pokud si nevíte rady neváhejte kontaktujte nás, poradíme systém a typ na míru přímo pro Vás.

PROČ SE ROZHODNOUT PRO NÁS?

Rychlost

Kvalita

Přijatelná cena

Spokojenost zákazníků

Napište nám

Máte - li jakýkoliv dotaz, něco Vás zaujalo, neváhejte a napište nám . Odpovíme vám v co nejkratším termínu. Děkujeme Vaše Nykoelektro.

*
* +420
*
*

Údaje označené ' * ' je potřeba vyplnit.

Respektujeme Vaše soukromí! Uvedené údaje jsou považovány za soukromé a nebudou bez Vašeho výslovného souhlasu poskytnuty třetí straně ani jiným způsobem zneužity.